مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه خبر داد:

افتتاح ۲۰ پروژه با ۶۸ کلاس درس در دهه مبارک فجر

۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ کد : ۳۵۳۶ کرمانشاه
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه گفت: دهه فجر امسال ۲۰ مدرسه با ۶۸ کلاس درس و زیربنای ده هزار و ۶۴۵ مترمربع با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال در کرمانشاه به بهره برداری می‌رسد.
افتتاح ۲۰ پروژه با ۶۸ کلاس درس در دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، مرزبان نظری از افتتاح 20 پروژه آموزشی با 68 کلاس درس در استان همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.

نظری پروژه های در دست افتتاح اداره کل نوسازی مدارس در دهه مبارک فجر را 20 مدرسه با 68 کلاس درس و زیربنای ده هزار و 645 مترمربع با اعتبار 160 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این اقدامات حاصل حمایت و مساعدت خیرین و تلاش شبانه روزی مسئولین و مجموعه کارکنان این اداره کل است.

وی در مورد استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس استان گفت: از سال ۱۳۹۲ باشروع کار دولت تدبیر و امید تاکنون با اعتباری بالغ بر۵۰ میلیارد تومان کلیه مدارس بالای سه کلاس در سطح استان به سیستم حرارت مرکزی شوفاژ و پکیج مجهز شده و امسال نیز 821 کلاس درس روستایی با اعتبار 137 میلیارد ریال به سیستم گرمایشی حرارت مرکزی و شوفاژ مجهز شده‌ است.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمانشاه گفت: کارهای طراحی و برآورد‌ ساخت خوابگاه دانشگاه فرهنگیان استان با اعتبار اولیه چهار میلیارد تومان و زیربنای ۳۳۰۰ مترمربع توسط همکاران دفتر فنی تهیه و در مراحل مناقصه است که امیدواریم مشکلات دانشجویان گرامی با ساخت این مجتمع خوابگاهی مرتفع شود.

وی همچنین افزود: در دهه فجر مدرسه 6 کلاسه سریاس بخش باینگان نیز با 275 متر‌مربع از محل اعتبارات ملی کلنگ‌زنی خواهد شد.

کلید واژه ها: افتتاحیه دهه فجر استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس


نظر شما :