با حضور مدیرکل نوسازی مدارس کردستان؛

دو پروژه آموزشی خیّری در سنندج افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۷ کد : ۳۵۳۱ کردستان
دو پروژه آموزشی به همت خیرین مدرسه‌ساز «کبری محمدی و دخترش سحر غزائی» در روستاهای سنندج با حضور احمدی مدیر‌کل نوسازی مدارس استان، فواد حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان و جمعی از مسئولین استانی و محلی  کلنگ‌زنی و افتتاح شد.
دو پروژه آموزشی خیّری در سنندج افتتاح و کلنگ‌زنی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کردستان، دو پروژه آموزشی به همت خیرین مدرسه‌ساز«کبری محمدی و دخترش سحر غزائی» و با حضور احمدی مدیر‌کل نوسازی مدارس استان، فواد حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان و جمعی از مسئولین استانی و محلی  کلنگ‌زنی و افتتاح شد.

این دو پروژه شامل آغاز عملیات اجرایی ساخت یک مدرسه در روستای عباس آباد و بهره برداری از مدرسه روستای تفتیله ازتوابع ناحیه یک آموزش و پرورش سنندج است.

در آیین بهره برداری و کلنگ زنی این دو پروژه، مدیرکل نوسازی مدارس کردستان ضمن قدردانی از اقدام ارزشمند خیرین بزرگوار کبری محمدی و دخترش سحر غزائی گفت: مدرسه روستای تفتیله دومین تجربه خیر محترم بود، این مدرسه با یک کلاس درس در زمینی به مساحت 300 مترمربع با زیر بنای 75 متر مربع و 200 مترمربع حیاط و با هزینه‌ای بالغ‌بر 250 میلیون تومان با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان ساخته شد و امروز مدرسه روستای عباس آباد نیز با دستان دخترش «سحر غزائی» کلنگ زنی خواهد شد .

 حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج نیز ضمن قدردانی از همه کسانی که در این امر خیر دست داشتند، به‌ویژه نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه‌ساز گفت: خدا‌را‌شکر در محدوده و بخش حسین آباد طی چند سال گذشته با همت خیرین ساخت مدارس پیشرفت خوبی داشته است و همچنین در بخش تعمیرات مدارس نیز با اعتبارات دولتی و کمک خیرین، مشکلات و کمبودها جبران شده و وضعیت این بخش از نظر فضای آموزشی نسبت به مناطق دیگر بهتر است که این مهم بدون همت شما بزرگواران امکان‌پذیر نبود.

وی افزود: سه سال پیش دوست و همکار عزیزمان امجد غزائی را از دست دادیم و نبود وی در آموزش و پرورش برای ما سخت بود ولی همسر فداکار ایشان نام او را همیشه ماندگار کرد و با امر مدرسه‌سازی وی را همواره در ذهن دانش آموزان و همکاران زنده نگه‌داشت و درس انسان دوستی ونیکوکاری به دانش آموزان یاد داد که در هیچ کتابی نمی توان تفهیم کرد.

کلید واژه ها: افتتاح و کلنگ زنی نوسازی مدارس کردستان


نظر شما :