در تهران انجام شد؛

امضا تفاهم نامه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی، ورزشی خیرساز کشور به نام «شهید سپهبد قاسم سلیمانی»

۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۶ کد : ۳۵۰۶ اخبار مهم
بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور در شهر تهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی احداث و مزین خواهد شد.
امضا تفاهم نامه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی، ورزشی خیرساز کشور به نام «شهید سپهبد قاسم سلیمانی»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، این مجتمع آموزشی در منطقه ۱۵ آموزش و پرورش شهر تهران، توسط یکی از خیرین نیک‌اندیش مدرسه‌ساز و در مکانی احداث خواهد شد که تراکم دانش آموزی بسیار بالایی دارد.

این مجتمع آموزشی و ورزشی دارای پنج مدرسه (تمام مقاطع تحصیلی)، مجتمع ورزشی با پیش‌بینی سالن و استخر، نمازخانه، آزمایشگاه و سالن اجتماعات از جمله ساختمان‌هایی است که در این فضای آموزشی احداث خواهد شد.

زمین این مجتمع آموزشی بیش از ۱۲ هزار مترمربع است در نوع خود به عنوان یک الگو در کشور خواهد بود.

بر اساس توافقات انجام شده مقرر است تا با هماهنگی خانواده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و با حضور دکتر حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مسئولان عالی استانی و کشوری مراسم آغاز عملیات احداث این مجتمع آموزشی انجام خواهد شد.

هزینه ساخت این مجتمع آموزشی که به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین خواهد شد، با برآورد اولیه ۴۰ میلیارد تومان و توسط یکی از خیرین گرانقدر مدرسه‌ساز تهرانی پرداخت خواهد شد.

علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با حضور در دفتر کار این خیر نیک‌اندیش، تفاهم نامه ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی کشور با پنج مدرسه و فضاهای ورزشی در شهرتهران را امضا کرد.


نظر شما :